Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: HTTP_X_FORWARDED_PROTO in include_once() (line 3 of /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/sites/default/settings.php).
  • Notice: Undefined offset: 3 w _menu_translate() (linia 779 z /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/includes/menu.inc).
onwin melbet elexbet bahsine jokerbet heybet mariobet betist bettilt elexbet betandyou kareasbet

Firma

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. działają na międzynarodowym rynku uzbrojenia, jako specjalistyczny zakład rakietowej techniki obronnej przede wszystkim średniego i dalekiego zasięgu i są firmą posiadającą niekwestionowane doświadczenie ugruntowane 60-letnią tradycją w remontach i modernizacji techniki rakietowej Sił Zbrojnych.

Misją Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. jest innowacyjny rozwój w obszarze wspierania bezpieczeństwa i utrzymania stanu technicznego uzbrojenia i sprzętu wojskowego Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz armii sojuszniczych na poziomie pełnej sprawności bojowej oraz jego dostosowanie do obowiązujących w NATO standardów, rozwój zgodny z polityką bezpieczeństwa narodowego, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. są firmą profesjonalną, wspierającą polską myśl techniczną, promując rozwój nowych technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w technice rakietowej Sił Zbrojnych. Osiągnięcia Zakładu w tym zakresie spotkały się z wysokim uznaniem wśród polskich inżynierów i naukowców oraz międzynarodowych ekspertów i specjalistów wojskowych.
Zakład osiągnął znaczącą pozycję w międzynarodowej grupie przedsiębiorstw modernizujących uzbrojenie rakietowe i jest jednym z przodujących na rynku europejskim w zakresie remontów przeciwlotniczych zestawów rakietowych.