Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: HTTP_X_FORWARDED_PROTO in include_once() (line 3 of /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/sites/default/settings.php).
  • Notice: Undefined offset: 3 w _menu_translate() (linia 779 z /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/includes/menu.inc).
onwin melbet elexbet bahsine jokerbet heybet mariobet betist bettilt elexbet betandyou kareasbet

Przedstawiciele WZU S.A. na Konferencji KOMPETENCJE 4.0 w Toruniu

Podczas odbywającej się w dniu 15.01.2020 roku Konferencji Kompetencje 4.0, Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Iwona Michałek wskazała na istotność współpracy nauki, biznesu i edukacji. Jak podkreśliła Pani Minister w Grudziądzu powstaje pierwsza w regionie uczelnia techniczna, która będzie szkoliła specjalistów w zakresie nowych technologii. 

W Konferencji uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Marszałkowskiego, Politechniki Śląskiej, a także nauczyciele i dyrektorzy szkół regionu oraz przemysłu województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorem przedsięwzięcia była fundacja Instytut Wspierania Nowych Technologii w Toruniu przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W ramach Konferencji wystąpił Prezes Zarządu Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. dr Piotr Tefelski z referatem „Przesłanki utworzenia państwowej uczelni zawodowej na bazie WZU S.A.”, którego współautorem jest dr inż. Marek Gręzicki.